شرکت خودروسازي ستاره نيک آريا (اسنا) مجموعه اي است که صد در صد سهام آن مربوط به بخش خصوصي بوده و فعاليت رسمي اين شرکت از سال ۱۳۸۰ و در حوزه هاي توليد، واردات، صادرات، خدمات و مشاوره در امر خودرو آغاز گرديد.
 اين مجموعه با در اختيار داشتن فضاهاي متعدد توليدي، خدماتي و اداري، از زيرساختهاي لازم جهت دسترسي به اهداف سازماني خود برخوردار ميباشد. از جمله اين فضاها مي توان به کارخانه توليدي در شهر تبريز به مساحت ۸۰۰۰۰ متر مربع، مرکز اصلي خدمات پس از فروش در تهران به مساحت ۵۰۰۰۰ متر مربع، دفتر مرکزي در تهران به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و همچنين ۳۰ نمايندگي فعال و مجهز خود در سراسر کشور اشاره نمود.
شرکت خودروسازي ستاره نيک آريا (اسنا) در حقيقت به عنوان شرکت مادر محسوب ميگردد که از شرکتهاي زيرمجموعه آن ميتوان به:

۱- شرکت بين المللي NIKICOMT: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن در حوزه تجاري، مشاوره هاي فني و بازرگاني، مديريت پروژه و غيره ميباشد.
۲- شرکت اروپايي NIKICOM: دفتر اصلي اين شرکت در هامبورگ آلمان بوده و عمده فعاليت آن در حوزه واردات و صادرات از اروپا و همچنين تامين کننده منابع مالي گروه ميباشد.

۳- شرکت K-SUN Motor: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن در حوزه واردات خودرو مي باشد.
۴- شرکت بين المللي ATA MACHINE: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن واردات خودروهاي راه سازي و سنگين ميباشد.
۵- شرکت بين المللي YINHUI: دفتر اصلي اين شرکت در پکن چين بوده و عمده فعاليت آن تسهيل مبادلات تجاري بين دو کشور ميباشد.
۶- شرکت صنعتي BRILIANCE: دفتر اصلي اين شرکت در منطقه آزاد ارس ميباشد.

آدرس : ايران- تهران، شهرک غرب، بلوار خوردين، توحيد يکم، پلاک 9

تلفن دفتر مرکزی : 88369936

فکس : 88369934


مشاهده وب سایت