در دي ماه سال 1390 ، گروه اقتصادي گلستان ، با هدف ارائه محصولات خودرويي با گارانتي معتبر در جزيره زيباي کيش ، اقدام به تاسيس شرکت آسان موتور کيش نمود که بعد از گذشت مدت زمان کوتاه اين شرکت توانست با تاسيس شوروم مرکزي خود در منطقه تجاري جزيره ، به يکي از قطبهاي ارائه انواع خودروي سواري و ماشين آلات سنگين وارداتي با گارانتي معتبر و تضمين خدمات پس از فروش ، مبدل شود .

تنوع محصول ، قيمت مناسب و از همه مهمتر ايجاد شرايط گارانتي و تضمين ارائه خدمات پس از فروش توسط شرکتهاي اصلي در منطقه آزاد کيش ، مزيتهاي رقابتي شرکت آسان موتور کيش مي باشد .

رويکرد مشتري مداري و تامين رفاه ، آرامش و رضايت مشتري براي همه شرکتهاي عضو گروه تجاري گلستان به گواه تعيين رتبه هاي اول و دوم و سوم گزارشهاي سالانه سازمان بازرسي در سالهاي متوالي ، بر همگان آشکار است و شرکت آسان موتور کيش بعنوان عضو اين گروه تجاري ، فروش را پايان يک معامله نمي داند و با ارائه خدمات معتبر گارانتي و تضمين ارائه خدمات پس از فروش ، مطابق استاندارهاي روز شرکتهاي سازنده ، نگرشي جديد را به متقاضيان خريد خودرو در جزيره زيباي کيش هديه نموده است .

مهمترين سرمايه ما ، اطمينان و آرامش مشتريان ما و اصلي ترين ابزار ما ، نيروي انساني متخصص و کارآمدي است که با همه توان سعي در تامين رضايت مشتريان ما خواهند داشت .

اين شرکت با ايجاد و تاسيس عامليت مجاز فروش و خدمات پس از فروش در جزيره کيش و تامين به موقع قطعات اصلي و تضمين ارائه خدمات استاندارد به خودروهاي تحت گارانتي خود ، پايبندي و تعهد خود را به حقوق مشتريان گرانقدر خود نشان داده است .

اين شرکت همواره رضايت مشتري و آرامش ايشان را براي خود هدفگذاري نموده و در اين راه به کليه استانداردهاي عملياتي فروش و خدمات پس از فروش با نظارتهاي مستقيم از نمايندگان رسمي واردکننده خودرو به ايران ، پايبند مي باشد .

همچنين اين شرکت در سال 1393 موفق به عضويت در انجمن واردکنندگان خودرو ايران شد که اين مهم براي اولين بار در محدوده مناطق آزاد کشور براي يک شرکت واردکننده به وقوع پيوسته است .​


Address : تهران، کيلومتر 8 جاده مخصوص کرج ، خيابان شانزدهم ، نبش کوچه دوم

Postal Code : 1389736511

Tel : 48644380

Fax : 44510591

Email : info@assanmotorkish.com


View Website