شرکت آسان موتور (سهامي خاص) در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی شرکت هیوندای موتور کره جنوبی با واردات مدل هاي متنوع و به روز خودروهاي هيونداي در ايران مشغول به فعاليت است. اين شرکت در مسير تعالي خود گام برداشته و دستاوردهاي-مهم اين شرکت در طول مدت فعاليت به شرح زير است:

  • توسعه شبکه سراسري عامليت هاي مجاز در سراسر کشور و رسيدن به تعداد 51 عامليت مجاز فروش و خدمات پس از فروش.

  • ارائه خدمات فروش و پس از فروش شايسته به مصرف کنندگان و کسب مقام نخست رضايتمندي مشتريان در حوزه فروش، در ميان کليه شرکتهاي واردکننده خودرو کشور در دوره هاي متوالي ارزيابي شرکت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ISQI

  • کسب عناوين نخست سهم بازار خودروهاي وارداتي کشور و فروش خودروهاي پريميوم در خاورميانه.

 

معرفي واحد خدمات پس از فروش


شرکت آسان موتور با تفکر ” فروش، آغاز ارتباط و خدمت رساني به مشتريان است” و به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان و رفاه حال مشتريان، يکي از گسترده ترين و مجهـزترين شبکه خدمات رساني در صنعت خودروي کشور را بنا نهاده است.گستره خدماتی اين شرکت عبارت است از:

  • ارائه خدمات پس از فروش بر اساس استانداردهاي جهاني در راستاي افزايش کيفيت خدمت رساني و مشاوره در نگهداري مناسب از خودروهاي مشتريان.

  • ايجاد شبکه امداد سيار به منظور ارائه خدمات امدادي.

  • برگزاري سرويس هاي دوره اي و بازديدهاي تخصصي. تأمین ایمنی و آرامش مصرف کنندگان خودرو Hyundai ازطریق توزیع گسترده و بهنگام قطعات اصلی در شبکه عاملیتهای مجاز آسان موتور.

  • پیاده سازی سیستم مديريت ارتباط با مشتريان (CRM) و يکپارچه سازي کانالهای ارتباطی متنوع جهت دریافت نظر و صدای مشتری با تمرکز ويژه بر بهبود کيفيت خدمات و محصولات شرکت.

 

شماره پيامک ارتباط با امور مشتريان: 20002726

پست الکترونیک امور مشتريان: crm@assanmotor.com


Address : تهران، کيلومتر 8 جاده مخصوص کرج، خيابان شانزدهم جنوبي، نبش خيابان دوم

Postal Code : 1389736511

Tel : 48640000

Fax : 44514747

Email : info@assanmotor.com


View Website