شرکت خودروسازي ستاره نيک آريا (اسنا) مجموعه اي است که صد در صد سهام آن مربوط به بخش خصوصي بوده و فعاليت رسمي اين شرکت از سال 1380 و در حوزه هاي توليد، واردات، صادرات، خدمات و مشاوره در امر خودرو آغاز گرديد.
 اين مجموعه با در اختيار داشتن فضاهاي متعدد توليدي، خدماتي و اداري، از زيرساختهاي لازم جهت دسترسي به اهداف سازماني خود برخوردار ميباشد. از جمله اين فضاها مي توان به کارخانه توليدي در شهر تبريز به مساحت 80000 متر مربع، مرکز اصلي خدمات پس از فروش در تهران به مساحت 50000 متر مربع، دفتر مرکزي در تهران به مساحت 1000 متر مربع و همچنين 30 نمايندگي فعال و مجهز خود در سراسر کشور اشاره نمود.
شرکت خودروسازي ستاره نيک آريا (اسنا) در حقيقت به عنوان شرکت مادر محسوب ميگردد که از شرکتهاي زيرمجموعه آن ميتوان به:

1- شرکت بين المللي NIKICOMT: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن در حوزه تجاري، مشاوره هاي فني و بازرگاني، مديريت پروژه و غيره ميباشد.
2- شرکت اروپايي NIKICOM: دفتر اصلي اين شرکت در هامبورگ آلمان بوده و عمده فعاليت آن در حوزه واردات و صادرات از اروپا و همچنين تامين کننده منابع مالي گروه ميباشد.

3- شرکت K-SUN Motor: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن در حوزه واردات خودرو مي باشد.
4- شرکت بين المللي ATA MACHINE: دفتر اصلي اين شرکت در تهران بوده و عمده فعاليت آن واردات خودروهاي راه سازي و سنگين ميباشد.
5- شرکت بين المللي YINHUI: دفتر اصلي اين شرکت در پکن چين بوده و عمده فعاليت آن تسهيل مبادلات تجاري بين دو کشور ميباشد.
6- شرکت صنعتي BRILIANCE: دفتر اصلي اين شرکت در منطقه آزاد ارس ميباشد.

Address : ايران- تهران، شهرک غرب، بلوار خوردين، توحيد يکم، پلاک 9

Tel : 88369936

Fax : 88369934


View Website