شرکت اطلس خودرو (سهامي خاص) در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی شرکت کياموتورز کره جنوبی با واردات مدل هاي متنوع و به روز خودروهاي کيا در ايران مشغول به فعاليت است. اين شرکت در راستاي خدمت رساني به خانواده بزرگ کيا و افزايش رضايتمندي آنها گام برداشته و دستاوردهاي-مهم اين شرکت در طول مدت فعاليت به شرح زير است:

  • توسعه شبکه سراسري عامليت هاي مجاز در سراسر کشور و رسيدن به تعداد 42 عامليت مجاز فروش و خدمات پس از فروش.
  • ارائه خدمات پس از فروش با کيفيت به مصرف کنندگان وکسب مقام نخست رضايتمندي مشتريان در اين حوزه، در ميان کليه شرکتهاي واردکننده خودرو کشور در سال 1391 ارزيابي شرکت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ISQ
  • کسب جايگاه دوم سهم بازار خودروهاي وارداتي کشور.
  • پيشرو دربازاريابي خدمات پس از فروش و انتخاب روش برنامه ريزي توسعه عامليت هاي مجاز، به عنوان الگوي نمونه در صنعت خودروسازي کشور در سال 1391.

 

معرفي واحد خدمات پس از فروش شركت اطلس خودرو


شركت اطلس خودرو، فروش را پاياني بر ارتباط با مشتري خود ندانسته و استقرار سازمان خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان در اولويت دستور كار خود قرار داده است. عمده مزيت هاي اين مجموعه عبارت است از: ارائه خدمات پس از فروش بر اساس استانداردهاي جهاني در راستاي افزايش کيفيت خدمت رساني و مشاوره در نگهداري مناسب از خودروهاي مشتريان. ايجاد شبکه امداد سيار به منظور ارائه خدمات امدادي. برگزاري سرويس هاي دوره اي و بازديدهاي تخصصي. تامين به موقع و با سرعت قطعات اصلي کياموتورز پیاده سازی سیستم مديريت ارتباط با مشتريان (CRM) و يکپارچه سازي کانالهای ارتباطی متنوع جهت دریافت نظر و صدای مشتری در خصوص محصولات و خدمات خود، تا با تمرکز ویژه ای در این بخش کیفیت محصولات و خدمات خود را به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان افزایش دهد.

 

ماره صداي مشتري :​48644444 داخلي 4

شماره امداد اطلس خودرو :​48644444 داخلي

پست الكترونيك صدای مشتری: voc@atlaskhodro.com

 


Address : تهران، كيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگري(جاده مخصوص كرج)، بعد از تقاطع اتوبان آزادگان، خيابان شانزدهم، خيابان چهارم، پلاك 9

Postal Code : 1389796711

Tel : 48644444

Fax : 44567172

Email : info@atlaskhodro.com


View Website