حدود 5 سال پیش یعنی در سال 1389 وقتی شرکت افرا موتور در قالب سهامی خاص فعالیت خود را آغاز کرد، شاید مهم ترین دغدغه ما این بود که چگونه نیاز هموطنانمان را به خودروهای روز دنیا طوری پاسخ دهیم که با حداقل پرداخت در کلاس خودروهای لوکس بتوانند خودرویی داشته باشند که آنها را راضی کند.
در آن زمان ما به این نتیجه رسیدیم که ذائقه مشتریان ایرانی در بازار خودرو تغییر کرده و بسیاری به دنبال آن هستند تا خودرویی ایمن، پر آپشن و لوکس را با قیمت واقعی داشته باشند. خودرویی که اگر در مقایسه با همکلاسان و رقبایش، امکانات بیشتری به مشتری می دهد، قیمت کمتری هم نسبت به آنها داشته باشد. این گونه بود که ما «ولوو» را برای عرضه در بازار ایران انتخاب کردیم. در همان زمان تقریباً همه ما به این جمع بندی رسیده بودیم که با برند ولوو خواهیم توانست به اهدافمان در بازار کشور جامه عمل بپوشانیم.
زیرا به این باور رسیده بودیم که با اتکا به قدرت پیشرو «ولوو» در دنیای پررقابت خودروهای پیشرفته می توانیم نیاز آن دسته از مشتریان بازار ایران را که به دنبال خودرویی خوب با قیمت مناسب هستند مرتفع سازیم. از طرفی سال ها بود که در بازار خودروهای خارجی ما، جای خالی ولوو به وضوح احساس می شد و علاقه مندان این برند سوئدی به زحمت و از راه های پراکنده و پر واسطه به هدف خود می رسیدند از این رو شرکت افرا موتور، حوزه فعالیت خود را بر فروش و ارائه خدمات پس از فروش سواری های ولوو متمرکز کرد.
هم اینک، با توجه به سند چشم انداز و دورنمای سیاست های کاری شرکت در راستای برآورده سازی ذائقه ی تنوع طلب مشتریان، افراموتور گام های قاطعی برداشته است تا محصولاتی روزآمد را روانه ی بازار خودروهای پیشرفته کند و وفاداری مشتریان ولوو را روز به روز ماندگارتر سازد.

 

کیفیت ولوو فراتر از انتظار است
در حقیقت، افراموتور با درک نیاز کنونی بازار و پیش بینی روندهای پیشِ روی این عرصه و در راستای افزایش رضایت مشتریان به این نتیجه رسیده است که کیفیت ورای انتظارِ خودروهای ولوو بر آگاهانِ بازار خودروهای لوکس پوشیده نیست. ولوو شعار « امن ترین خودروی جهان» را به حق تحقق بخشیده است و با پیشینه ای طولانی، یعنی از سال 1927 تاکنون، به « تجربه خوشایند رانندگی» شهره است. افزون بر رعایت دقیق ترین استانداردهای جهانی و به پشتوانه ی تجربه هایی ناب و نایاب، ولوو همیشه بر آن بوده است که تارِ نوآوری های ویژه را در پودِ تجربه های سال ها ممتاز بودن، در هم تنیده و نقشی ماندگار در ذهن و ضمیر مشتریان خود باقی گذارد. امید ما به این است که ایرانیان عزیز بتوانند همواره زیر چتر ایمنی کامل، رانندگی کنند و سفرهایی لذت بخش و سرشار از آرامش، در دفتر خاطرات خود رقم بزنند. همچنین در دنیای تنگاتنگ کسب و کار، کامیابی از آنِ شرکتی است که بتواند کیفیت مرغوب را با قیمت مناسب درآمیزد و ولوو مفتخر است که این ماموریت مهم را کامیابانه در پیش گرفته است.

 


Address : تهران بلوار فرحزادی، پایین تر از اریکه ایرانیان، جنب بانک سرمایه

Tel : 22383301

Fax : ۲۲۱۳۵۶۲۲


View Website