شرکت سیف خودرو در سال 1383 پس از تحقیق و بررسی بازار کشور در زمینه خودروهای خارجی به این نتیجه رسید که خلاء بزرگی در بازار خودرو حس می شود و آن هم وجود خودرویی امن، کم استهلاک ، کم مصرف و با تکنولوژی روز دنیا در ایران است.

از این رو شرکت سیف خودرو در همان سال با هدف تامین خودروهای سوبارو تاسیس گردید و در سال اول اقدام به واردات انواع خودرو سوبارو، تحت قرارداد نمایندگی رسمی از کشور ژاپن نمود.

و اکنون پس از گذار از رکود اقتصادی بازارهای جهانی اقدام به توسعه مراکز فروش و خدمات پس از فروش خود نموده است. این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب دوره دیده و سرمایه گذاری عظیم در تامین قطعات، افتخار عرضه خدمات پس از فروش محصولات سوبارو ژاپن در ایران را دارد.

 سیف خودرو یکی از چندین شرکت اقماری هلدینگ فریکو میباشد. شركت فریکو در سال 1372 تأسیس گردیده و هم اکنون با داشتن 15 شرکت زیر مجموعه به فعالیت در سه گروه خودرو، صنایع غذایی و بازرگانی می پردازد.

این مجموعه، نمادی آشکار از مشارکت بخش خصوصی در رشد صنعتی و اشتغال زایی و توسعه اقتصادی ایران اسلامی است كه البته با تأسيس دفاتر  متعدد در كشورهاي ديگر از جمله امارات متحد  عربی، افغانستان ، عراق ، ترکیه ، ارمنستان و تاجیکستان به توسعه گستره حضور جهاني خود مي انديشد.

در طول سالهاي فعاليت،‌ هولدینگ فریکو موفق گرديده طي مطالعه جامع بازار هدف و نياز سنجي گسترده در جامعه، با برنامه ریزی استراتژیک، بر بخشي از صنايع در جهت رفع نياز موجود تمركز نمايد و در اين مسير با استفاده از فرصتهای مطلوب بازار ، جايگاه خود را در كشور در بين رقبا ارتقا دهد و با شعار مشتري مداري و كيفيت محوري، در جهت توسعه بخشهای صنعتی و بازرگانی نقش آفريني نمايد.


Address : تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی ، پلاک 32، طبقه اول

Tel : 88828700


View Website