معرفی شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران

تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه  1279 هجری شمسی (1900 م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل 1890  را خرید و به ایران آورد و براي نخستين بار اتومبيل وارد ايران شد. مردم به آن پديده عجيب و غريب نوظهور «كالسكه دودي» يا «ارابه آتشين» مي‌گفتند. از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید

تجربۀ سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو ایرسا با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال 1387 تأسیس شود.

اهداف اصلی شرکت نگین خودرو بر پایه طراحی، تبیین، ارائه و بهبود کیفیت انواع خدمات ویژه پس از فروش و همچنین عرضه مستقیم آخرین محصولات رنو با جدیدترین ارزیابی های روز اروپا، بنیان نهاده شد تا در اندک زمان ممکن بتواند با برترین های واردات و خدمات صنعت خودرو رقابت مناسبی داشته باشد.

نگین خودرو با بهرمندی از تجربه چند دهه گروه خودرویی و تجاری  مجموعه گروه تجاری ناصح NHG ( شامل شرکت های ایرتویا نماینده رسمی تویوتا و لکسوس ژاپن در ایران، بام ‌‌و‌ افق نماینده انحصاری برندهای بَنگ ‌اَند ‌اُلُفسِن دانمارک، وُلکوچین و اِسمِگ ایتالیا در ایران) با هدف کسب رضایتمندی مشتریان، توجه و تمرکز ویژه ای در ایجاد شبکه سراسری فروش و خدمات پس از فروش خودرو های رنو در ایران داشته است.

بگونه ای که بر اساس برنامه دوره‌ای، شبکه نمایندگان خود را در بخش های مختلف اعم از آموزش فنی و اطلاعات بازاریابی، استاندارد های بین المللی رنو فرانسه و استاندارد های مصوب وزارت صنعت،‌ معدن‌ و‌ تجارت مورد پایش و ارزیابی قرار داده و همواره بدنبال ارتقاء و بهبود آن می باشد.


Address : تهران - میدان اقدسیه-ابتدای بلوار ارتش -نبش میدان اراج - ساختمان نگین پلاک 156

Tel : 734555

Fax : 22984909

Email : Sales@neginkhodro.com


View Website