۱۳۹۸/۰۶/۰۱

چهار پیشنهاد برای واردات خودرو بدون خرج ارز

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: دغدغه دولت برای ممنوعیت واردات خودرو، مشکل ارزبری این حوزه بود که ما ۴ پیشنهاد در خصوص واردات بدون خروج ارز دادیم.

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۵/۲۴

۶ هزار خودرو در گمرک معطل هستند

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در خصوص خودروهای مانده در گمرک گفتک نزدیک به ۶ هزار دستگاه خودرو در گمرک مانده‌اند.تاکنون مصوبه هیات دولت برای ترخیص این خودروها نیز تمدید نشده است.وی افزود ما به شدت در حال پیگیری این قضیه هستیم اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده و زمان ترخیص‌ها مشخص نیست.

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۵/۲۲

انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات

مهدی دادفر در گفت‌وگو با ایسنا : در خصوص پیگیری آزادسازی واردات خودرو مکررا در حال مذاکره با مسئولان دولتی هستیم و مکاتباتی نیز با رئیس‌جمهوری و معاون اول ریاست‌جمهوری داشته‌ایم تا برای مجموعه واردکنندگان خودرو فکری کنند.

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۳/۲۹

آغاز شماره‌گذاری ۷۵۰۰ خودرو وارداتی

به گزارش خودرونگاران به نقل از گسترش ، مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در خصوص رفع مشکلات سر راه شماره گذاری خودروهای وارداتی اظهار کرد: روز گذشته ستاد سوخت از اجرای قانون تمکین کرد و اموال و دارایی‌های مردم را رها کرد. این طرح با نظارت سازمان بازرسی کل کشور و با ورود حراست […]

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۳/۲۹

وارد کنندگان را مجبور به گرفتن گواهی اسقاط از یک تعاونی کردند

یک مرکز تعاونی با حضور ۸۰ مرکز ایجاد شده و واردکنندگان باید فقط گواهی را از این تعاونی تهیه کنند که قیمت آن شش میلیون تومان است. این در حالی است که آنها تا به امروز هیچ فرمول و یا مستنداتی برای این قیمت ارائه نکرده‌اند و فقط می‌گویند چون ماشین گران شده ما هم باید گران بفروشیم.

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۳/۲۹

حتی یک دستگاه از ۸هزار خودرو ترخیصی هنوز شماره گذاری نشده است

این مشکل ماست که خودروهای رده‎پایین در کلاس جهانی را تبدیل به خودروهای لوکس می‌کنیم، خودمان باید برای آن راهکاری بیابیم.

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

توقف شماره گذاری خودرو های خارجی به دلیل مانع ستاد سوخت

مهدی دادفر گفت: در اعتراض به افزایش قیمت گواهی اسقاط، احتکار و عدم اجرای قانون از سوی ستاد سوخت تا بازگشت اسقاط خودرو به حالت قانونی از پلاک کردن خودرو مشتریان خودداری می شود و مسوولیت موانع به وجود آمده در صدور گواهی اسقاط خودروی مشتریان متوجه ستاد سوخت است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، […]

ادامه مطلب
۱۳۹۸/۰۳/۲۰

ستاد مدیریت حمل نقل ، مانع واردات خودرو های سواری

تهران- ایرنا- دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران گفت: با گذشت نزدیک به یک ماه از فرصت مجدد دولت برای ترخیص ۱۳ هزار خودروی وارداتی در گمرک مانده، ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت مانعی جدید در این راه است. در سال های گذشته بیش از ۲۸۰ مرکز اسقاط در کشور ایجاد شد که به […]

ادامه مطلب