۱۳۹۹/۰۲/۱۳

مکاتبه دیرهنگام وزارت صنعت برای تعیین تکلیف ثبت سفارش خودروهای دپو شده

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت در مکاتبه ای با برخی مسئولان خواستار اقدام لازم در راستای اجرای مصوبه ۲۹ بهمن سال قبل هیئت دولت شد.

بر این اساس اخیرا مکاتبه‌ای مشترک با رئیس سازمان بهزیستی، ‌معاون حقوقی ریاست جمهوری، دادگستری کل کشور،‌مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید،‌معاون اقتصادی مناطق آزاد انجام شده و با اشاره به تاریخ مصوبه هیئت دولت در سال گذشته به موضوع انجام اقدامات لازم در راستای تسهیل و تسریع در ترخیص خوردوهای رسوبی توجه شده است.

این مکاتبه درحالی انجام شده که هم اکنون تنها سه هفته به پایان مهلت سه ماهه هیئت دولت برای تعیین تکلیف خودروهای رسوبی باقی مانده است.

نکته جالب توجه این است که بایستی گزارشی از عملکرد مصوبه دولت در ۲ ماه گذشته شفاف شود. در واقع  سوال این است که بعد از ۲ ماه از مصوبه دولت چه تعداد خودروی رسوبی از گمرک خارج شده است؟

گفتنی است، این سومین مصوبه دولت برای تعیین تکلیف خودروهای دپو شده است و طی ۲۰ روز آینده مهلت این مصوبه نیز به پایان خواهد رسید.

 

گمرک جمهوری اسلامی ایران ,                                                                                                                لینک خبر :

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/02/12/2254882

بازگشت به بخش اخبار